Bir Şansım Olsa yeni sunucusu kim? Ahu Sungur kaç yaşında? Ayşegül Günay neden ayrıldı? Bir Şansım Olsa gerçek mi, oyuncuları kim?

06.07.2022 12:33 Son Güncelleme: 06.07.2022 12:33 Sevilen program Bir Şansım Olsa’da sunucu değişikliği yaşandı. Ayşegül Günay’ın sunduğu Bir Şansım Olsa programının yeni sezon sunucusu Ahu Sungur oldu. Peki ama Ahu Sungur kimdir?Show TV’nin, yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği, ilgiyle izlenen programı “Bir Şansım Olsa” yeni sezonda değişiklik yaşadı. Programın sunucu koltuğuna, yer aldığı dizi ve filmlerle adından başarıyla söz ettiren oyuncu Ahu Sungur oturuyor. Gerçek yaşamdan etkileyici hikâyeleri seyirciyle buluşturan program “Bir Şansım Olsa” artık başarılı oyuncu Ahu Sungur’un sunumuyla ekrana gelecek. Ayşegül Günay neden ayrıldı?
Ayşegül Günay, ”Bir Şansım Olsa programından ayrıldım. Siz sevgili izleyicilerimi duyurulur.” açıklamasını yaptı.Ahu Sungur kimdir?Ahu Sungur, Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu. Adını Feriha Koydum, Mandıra Filozofu ve O Hayat Benim gibi yapımlarda rol aldı. Oyuncu Suat Sungur ile evlidir. Ege adında bir oğlu vardır. 

Son Dakika Haberler