Edgar Ie Trabzonspor’dan haber bekliyor

Trabzonspor’un geçtiğimiz sezon yakaladığı şampiyonlukta sezon başı performansıyla önemli katkı veren Edgar Ie’nin çapraz bağları kopmuştu. Yaşadığı talihsiz sakatlık sonrası sezonu kapatmış ve karşılıklı anlaşılarak yollar ayrılmıştı. Bu sürenin ardından çapraz bağ ameliyatı olan ve henüz tam olarak sahalara dönemeyen Edgar Ie’nin ilk raporunda sakatlığında olumlu yönde iyileşmeler olduğu belirtildi.
İstanbul’da kritik Solbakken zirvesi!
Ancak Şampiyonlar Ligi maçları ve 5 Ağustos tarihinde başlayacak olan lig nedeniyle daha hazır bir oyuncu arayışı içerisinde olan bordo-mavililerin Egdar Ie’nin menajerine, haber gönderdiği bildirildi. Takvim’in haberine göre; yönetimin “Eylül ayındaki sağlık raporlarına göre ve o dönemki yabancı kontenjanımızdaki boşluğa göre yeniden görüşebiliriz” dediği öğrenildi. Oyuncunun menajerinin ise bu süre zarfında Edgar’a kulüp bakacağı ancak Trabzonspor’a da yeni bir sağlık raporu gönderileceği ifade edildi.
Bordo-mavili taraftarlar da Portekizli stoper ile ilgili gelişmeleri büyük bir merak içerisinde bekliyor. Portekizli stoper geçen sezonki performansıyla şampiyonlukta katkı sağlayan isimlerden birisi olmuştu. 

Son Dakika Haberler